AKTUALNOŚCI arrow AKTUALNOŚCI arrow EWIDENCJA ZHP
 
EWIDENCJA ZHP Drukuj E-mail
Napisał Zbigniew Paweł Skupiński   

W związku z wprowadzaniem Ewidencji ZHP na spotkaniu kadry hufca został ustalony harmonogram działań. Pierwszym etapem działań jest uzupełnienie przez wszystkich członków hufca kart członkowskich. Zostały one przygotowane w dwóch wersjach:
1) dla członków zwyczajnych ZHP do 16. roku życia,
2) dla wędrowników i kadry.

Uzupełnione karty drużynowi i szefowie jednostek organizacyjnych muszą przekazać do Biura Hufca do dnia 5 czerwca br.

Uzupełnione ankiety będą podstawą do zarejestrowania naszych zuchów, harcerzy i instruktorów w centralnej bazie danych. Przypominamy, że każda gromada zuchowa, drużyna harcerska i starszoharcerska musi wykazać co najmniej 12 członków [bez drużynowego i przybocznych], drużyna wędrownicza 9 członków, kręgi 6 członków. Oczywiście jak macie więcej osób to super! 

Osoby, które są członkami więcej niż jednej jednostki organizacyjnej [głównie chodzi o przybocznych i wędrowników pełniących funkcję w hufcu]  uzupełniają Kartę Członka ZHP w jednostce, która traktują jako podstawową, w której mają przydział służbowy i gdzie opłacają składki członkowskie.

Sprawę potraktujcie priorytetowo!

Wszelkie uwagi, problemy i pytania należy zgłaszac do dh phm. Zbigniewa Pawła Skupińskiego HR - administratora lokalnego systemu "Ewidencja ZHP" - e-mail: [formularz mailowy], lub tel. 503 15 25 26 lub gg: 2082037 lub na Forum Hufca

POBIERZ:  KARTA - do 16  |  KARTA - 16+

 

< Poprzedni   Następny >
 
Menu serwisu
AKTUALNOŚCI
1% DLA HARCERZY
HUFIEC
KONTAKT
FACEBOOK
........
PORADNIK harcerski
DLA DRUŻYNOWEGO
GALERIA
KSIĘGA GOŚCI
........
POBIEROWO on-line
NAMIOT

zgłoś problem

Dostep do panelu administracyjnego Administrator